Kvalitný spánok a oddych, sú zárukou úspešného dňa, plného dobrej nálady a energie. 
Našu ponuku nábytku sme sa preto rozhodli rozšíriť o ďalší sortiment spální. Výber dodávateľa bol náročný, no nakoniec nás oslovila svojimi produktami, kvalitou spracovania, nadčasovým designom práve spoločnosť LB BOHEMIA.
Je to rodinná firma, ktorá je na trhu už takmer 20 rokov. Dbá na vysokú kvalitu svojich výrobkov, dokonca okrem nábytku ( postele, nočné stolíky, komody, skrine) vyrába aj široký sortiment matracov, s ktorým aj začínala. S matracmi od tejto firmy sa môžete stretnúť aj v nemocniciach, pre ktoré ich prioritne vyrábali.
Ak teda hľadáte kvalitu, chcete mať doma nadčasovú spálňu a nechcete mať starosti s náročnou výmenou nábytku každé dva roky...toto je správna voľba.

Pre viac informácií, nás neváhajte kontaktovať, radi odpovieme na všetky otázky. 


Predstavujeme vám posteľ VALLY NEW HPL - máme ju vyvzorovanú aj u nás na vzorkovni.

Táto posteľ sa vyznačuje vysokou pevnosťou a pre tento model je charakteristické čalúnené čelo a levitujúce nočné stolíky na push/ pull otváranie. Tento model vychádza z modelu VALLY Klasic. 

Designová a oceňovaná posteľ Vally New HPL je ďalšou posteľou z obľúbenej kolekcie Vally. Pri výrobe tejto postele, sa využívajú nové a moderné materiály HPL (vysokotlaký laminát), ktoré spĺňajú kritéria na design, jednoduchú údržbu, stálofarebnosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Spodný sokel bočnice je vyrobený z LTD materiálu, striekaného na mat. Čalúnené čelo látkou Aragon umožňuje výber z viacerých farebných variánt. Zaoblené prvky postele sú nie len designovým prvkom, ale tiež praktickým riešením pre zvýšenie bezpečnosti. Skosené nožičky posteľ opticky odľahčujú. Nočné stolíky sú levitujúce, so zaobleným hranami a bezúchytkovým systémom. Veľká rozmanitosť doplnkov, vďaka ktorým si môžete zariadiť celú spálňu v jednotnom štýle.  

Posteľ Vally New HPL získala ocenenie za materiálovú inováciu v retro designe na veľtrhu MODDOM 2016.