BOA

„Bao“ je nová pohovka od Dall`Agnese s veľkými sedákmi a opierkami. Zadná strana môže byť čalúnená v eko koži, ako je to znázornené na tomto obrázku alebo v poťahu látky odlišnej od zvyšku pohovky.


COMFORT

Pohovka COMFORT je synonymom komfortu a masívnosti. Jednoduché a dôležité línie udržiavajú správne proporcie a vylepšujú elegantné detaily. Švy a špeciálne prešívanie naznačujú jedinečnosť tejto pohovky.


FLY - AIR

Čisté a ostré základné línie, prepracovaný štýl, zručnosť a moderné technológie sú hlavnými črtami pohovky Fly Air.


LIKO

Pohovka Liko má čalúnené modulárne prvky, ktoré sa dajú striedať s drevenými prvkami v niekoľkých povrchových úpravách, ktoré pôsobia ako príležitostný stolík. Očarujúci, elegantný laminátový vrch sa dá vložiť do zostavy alebo môže pôsobiť ako koncový prvok.


LUIS

Louis je pohovka s tradičným vzhľadom, ,,update,,  podľa súčasných trendov. Vďaka prvotriednym materiálom a tradičnému remeslu je tento model príkladom najlepšej tradície Made in Italy.


MILTON

Milton je nová konceptová pohovka vhodná do malých priestorov a to aj vďaka odnímateľným
vankúšom je možné využívať takmer úplne celú plochu sedáku. Kontrastné lemovanie je k dispozícii v širokej škále farieb.


PLAY

Sedací systém Play predstavuje nový spôsob vytvorenia „pohovkového systému“. Pozostáva z prvkov s čalúnenými sedadlami, na ktoré sú operadlá položené pomocou systému závaží, aby sa vytvorila stabilná konštrukcia. Vankúše v niekoľkých veľkostiach a podrúčky s rovnakými technickými charakteristikami koncept perfektne dotvoria.


POLDO

Špeciálne prešitie na podrúčke dáva pohovke Poldo jedinečný osobitý nádych. Poldo stojí na oceľových nožičkách, ktoré zjednodušujú upratovanie pod sedačkou a vizuálne ju odľahčujú. Vďaka svojej veľkej modularite je univerzálny a komplexný: je k dispozícii v troch rôznych dĺžkach a niekoľkých rohových usporiadaniach.


PORTLAND

Vďaka charakteristickej základni tvaru „saní “ a čistým líniám s dôrazom na pohodlie sa Portland stáva ideálnou pohovkou a zároveň dômyselnou dekoráciou. Delené sedáky a správna kombinácia vzorov ho robia elegantným.


SWING

Swing je útulná moderná pohovka, ktorá kombinuje pohodlie a dizajn, optimalizované sedenie a širokú modularitu. Veľká základňa s vankúšmi z peria dáva pohovke Swing prepracovaný elegantný vzhľad.