DOMINO

Predstavujeme modernú kuchyňu Domino, ktorá ponúka nekonečné možnosti kompozícií. Domino od Prima Cucine je kolekcia navrhnutá v 22 dekoroch, ale jeho možnosti kompozície sú takmer nekonečné: vďaka technickým vlastnostiam a širokej škále dostupných povrchových úprav sa Domino pružne prispôsobí najrôznejším projektom. Či už priame alebo rohové, dokonca aj kompozície s ostrovčekom ponúkajú riešenia, ktoré plne uspokoja vkus a potreby každého užívateľa.


TRIS

Moderná kuchyňa všestranná a zároveň jedinečná. Tris umožňuje maximálne využitie kuchyne. Názov je daný hlavným znakom tohto modelu, ktorý ponúka rovnakú povrchovú úpravu trom rôznym typom dvierok: rámové, hladké a s integrovanou úchytkou. Tris sa vyrába v 15 farebných prevedeniach. Popustite uzdu svojej fantázii a vyberte si svoje obľúbené dvierka ... Alebo aj všetky tri! Táto kuchyňa má v ponuke moduly, z ktorých bez problémov vyskladáte zostavu lineárnu, rohovú alebo aj zostavu s
ostrovčekom.


ZOE

Predstavujeme Zoe: modernú a funkčnú kuchyňu, kde sa kvalita a krása stávajú dostupnými pre každého. GOLA je nahradená zafrézovanou úchytkou v horizontálnej hrane dvierok a zdokonaľuje tak vzdušnosť tohto modelu. Predstavujeme vám 5 variantov Zoe, ale možnosti zloženia sú nekonečné.
Lineárne, s ostrovčekom, rohové kompozície ...táto modulárna kuchyňa ponúka vysoko
prispôsobiteľné a dostupné riešenia.