CLOVER

Veľký výber materiálov umožňuje klientom vytvoriť si kuchyňu podľa vlastných predstáv. Model CLOVER ponúka na výber dvierka z masívu, dýhy, lakované lesklé, lakované matné, dvierka s kovovým efektom, s imitáciou betónu, malty, dvierka s 3D grafikou. Vzhľad kuchyne si viete ozvláštniť širokým výberom úchytiek alebo aj prevedením bez úchytiek. Poskytuje širokú škálu rozmerových variant skriniek a rôznych doplnkov, ktoré vám vykúzlia jedinečnú atmosféru priestoru.

Dvierka CLOVER možnosti výberu dvierok

OLTRE

Jedinečný model OLTRE vás jednoducho očarí. Ponúka jedinečné povrchové úpravy dvierok ako je napríklad imitácia medi, ručne nanášaná malta so vzhľadom betónu alebo dyha, ktorá je vyslovene plastická a dodáva kuchyni neopakovateľný efekt. Oltre sa vyznačuje precíznym prevedením detailov, taktiež sa vyznačuje širokou modularitou, preto sa tiež stáva hlavným prvkom v obývacích izbách či jedálňach.

Dvierka OLTRE možnosti výberu dvierok

ROUND

S touto novou radou prichádza aj nová ekologická filozofia. Dvierka modelu ROUND sú vyrobené z obnoviteľných a recyklovateľných PET materiálov. Tieto nové vysoko inovatívne a odolné materiály sú priam predurčené do prostredia kuchyne a pomáhajú zároveň riešiť otázku ochrany životného prostredia.

Dvierka ROUND možnosti výberu dvierok

IMMAGINA PLUS

Immagina Plus je kolekcia plná noviniek, nových povrchových úprav a farieb v súlade so súčasnými dizajnérskymi trendmi, novým príslušenstvom a technológiami vybavenými komponentmi, z ktorých navrhnete kuchyňu pre každého.

Dvierka IMMAGINA PLUS možnosti výberu dvierok

GALLERY

Model kuchyne s rámovými dvierkami, vyznačujúci sa moderným dizajnom, ktorý možno interpretovať v dokonalom spojení romantických návrhov a minimálnych prvkov. Dvierka sú ponúkané v teplých odtieňoch duba, jaseňa a orecha. Ďalej je v ponuke paleta jemných alebo svetlých, lesklých a matných farieb, ktorá v kombinácii s hladkými alebo zdobenými dvierkami umožňuje Gallery vyjadriť svoju všestrannosť. Moderná interpretácia starodávnych tradícií pre dvierka s integrovanou úchytkou a zaoblenou rukoväťou, ktorá charakterizuje líniu, ktorá sa stáva dekoratívnym prvkom a je zameniteľná s rôznymi typmi úchytiek podľa požiadaviek. Gallery je jednoducho nadčasová kuchyňa.

Dvierka GALLERY možnosti výberu dvierok

ADELE PROJECT

Moderná kuchyňa, ktorej masívne dvierka sú veľmi príjemné na dotyk a aj napriek tomu, že pôsobí nežne, je veľmi odolná voči používaniu. Dvierka sú elegantne orámované, jemným rámom a pre výplň je typická horizontálna kresba. Tento model ponúka širokú škálu rozmerov skriniek, z ktorých sa dá pohodlne vyskladať zostava pre akýkoľvek priestor.

Dvierka ADELE PROJECT možnosti výberu dvierok

CREATIVA

Geometria v pohybe, charakterizuje model CREATIVA. Vďaka abstraktnej geometrii bude vaša kuchyňa jedinečná. CREATIVA je voľbou pre tých, ktorých fascinujú priame línie, prelínanie tvarov, kombinácia materiálov a farieb.

Dvierka CREATIVA možnosti výberu dvierok

GEORGIA

Svoje korene nachádza v remeselnej tradícii, v ktorej je hlavným protagonistom masívne drevo rámu s hrúbkou 24 mm. Vytvára jedinečné prostredie pre nový koncept bývania. Model GOERGIA je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil rôznym potrebám priestoru, keď sa kuchyňa rozširuje a stáva sa zároveň aj obytným priestorom s obývacou zostavou a knižnicami, alebo naopak, aby sa priestory rozdelili, pričom sa zachová harmónia a praktickosť použitia.

Dvierka GEORGIA možnosti výberu dvierok

ESSENZA

Tam, kde sa snúbi sviežosť farieb a ľahkosť línií, tam kde začína ránom nový deň, kde sa formuje rytmus vášho života, tam je Essenca. Moderná a elegantná kuchyňa, ktorá ponúka mnoho kombinácií pre každý priestor.

Dvierka ESSENZA možnosti výberu dvierok

LUNA

Dynamické riešenia nábytku, ktoré odrážajú moderný štýl modelu Luna, navrhnuté tak, aby vyhovovali novým trendom používania kuchyne. Integrovaná úchytka vo dverách tvorí modulárny dizajn, ktorý elegantne charakterizuje predné časti kuchyne. Novinkou je modulárny systém, ktorý vypĺňa priestor medzi hornými skrinkami a pracovnou doskou, tento je ponúkaný vo viacerých farebných prevedeniach a vyzerá veľmi elegantne, keď je olemovaný dyhovanými skrinkami.

Dvierka LUNA možnosti výberu dvierok

NOEMI

Prináša moderný dizajn, kde sa snúbi elegancia s veľmi priaznivou cenou. V ponuke je široký výber dvierok v rozmanitých dekoroch laminátov a tieto krásne dopĺňajú lakované otvorené poličky, ktoré priestor príjemne doplnia a oživia.

Dvierka NOEMI možnosti výberu dvierok

SWING

3 kroky k tomu, aby vaša kuchyňa dostala ten správny rytmus. Prvý krok – vyskladajte si svoj rytmus skrinkami s plnými, alebo rámovými dvierkami v odtieňoch podľa výberu, či už v dekore dreva, v lesku alebo v mate. Druhý krok – doplňte svoj rytmus otvorenými prvkami v nových farebných kombináciách a do tretice oživte priestor rôzne tvarovanými rovinami vo forme polostrovčeka alebo prisadeného stola.

Dvierka SWING možnosti výberu dvierok