LAURA

Kuchyňa, ktorá privodí atmosféru vidieka a vyčaruje to pravé teplo domova. Pohodlná, krásna, priestranná, určená pre tých, ktorí milujú emócie časov minulých.

Kuchyňa Laura Vám interiér jednoznačne zútulní, stačí si vybrať zo širokej ponuky masívnych dvierok.

Dvierka LAURA možnosti výberu dvierok pre kuchynskú zostavu LAURA

AGNESE

Ocitnete sa v ,,srdci,, vášho domova naplneného vôňami a krásnymi spomienkami, stretnete sa s rodinou, aby ste sa podelili o spoločné zážitky.
Agnese je stvorená pre ľudí, ktorí majú radi romantickú klasiku. Dvierka z jaseňa vyrábané v rôznych farebných prevedeniach uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Romantický vzhľad kuchyne dotvárajú elegantné okrasné prvky.
Dvierka AGNESE možnosti výberu dvierok pre kuchynskú zostavu AGNESE

CLAUDIA

Kuchyňa, ktorá sa dá zaradiť medzi klasické kuchyne s nádychom moderného dizajnu. Má výnimočné dvierka, v masívnom ráme je osadená výplň s horizontálnou kresbou. V ponuke sú tri nové povrchové úpravy s piatimi teplými farebnými odtieňmi.

Dvierka Claudia možnosti výberu dvierok pre kuchynskú zostavu Claudia

VERONICA

VERONICA je klasický model kuchyne pre tých, ktorí majú radi tradície a milujú kvalitne prepracované detaily. Táto kuchyňa je kombináciou klasického remesla  s modernými technológiami. Svojim majiteľom ponúka teplú a príjemnú atmosféru. Táto kuchyňa má v ponuke aj oblé prvky, takže nie je problém vyskladať aj oblúkové zostavy.

Dvierka Veronica možnosti výberu dvierok pre kuchynskú zostavu Veronica

VELIA LACCATA

Je tradičná kuchyňa, ktorá spája lásku k vidieku a tradíciám s modernými prvkami súčasnej doby, v ktorých kombinuje originalitu s eleganciou.

Dvierka Velia Laccata možnosti výberu dvierok pre kuchynskú zostavu Velia Laccata