JEY FEEL

Jey Feel je moderná kuchyňa, ktorá ladí s mestskou eleganciou. Prispôsobí sa každému priestoru vďaka kombinácií dekorov dreva s dekorom kameňa alebo matného mramoru pre spodné skrinky, vysoké skrine a pracovné dosky.

Dvierka JEY FEEL možnosti výberu dvierok

TABLET

Elegantný, minimalistický, funkčný. Tablet je krásna, štýlová a kvalitná kuchyňa. 100% taliansky dizajn určuje jeho charakter, ktorý sa prejavuje hladkými povrchmi a krásnymi, úplne trendovými farbami.

Dvierka TABLET možnosti výberu dvierok

ZOE

Hneď ako zbadáte Zoe, upúta vás jej sofistikovaný štýl a nekompromisná funkčnosť. Zoe ponúka najkvalitnejšie materiály a rôzne povrchy, ktoré je možné kombinovať tak, aby ste vytvorili originálne kompozície.

Dvierka ZOE možnosti výberu dvierok

ANK

Vychutnajte si  ako je všetko prepojené. Drevené povrchy s matnými farbami, ktoré prinášajú štýl. Objavte jeho jedinečné detaily: žiadne úchytky iba dokonalý bezúchytový systém.

Dvierka ANK možnosti výberu dvierok

BRITT

Krásny, lineárny a minimalistický dizajn. Britt splní vaše sny o praktickom a funkčnom priestore. Detaily robia BRITT odlišným, napríklad zaoblené hrany na všetkých štyroch okrajoch dverí a polymérový povrch v lesklej a matnej farbe.

Dvierka BRITT možnosti výberu dvierok

GAYLA

Gayla je veselá, svetlá a zábavná kuchyňa s farbami, ktoré jej dodávajú osobitnú osobnosť. Dizajn dvierok, ktoré sú mierne vertikálne zaoblené a použitie dekoru kefovaného dreva robí GAYLU z vizuálneho a hmatového hľadiska veľmi príjemnou.

Dvierka GAYLA možnosti výberu dvierok

KYRA

Dizajnová kuchyňa so štýlovým vintage vzhľadom. Zamilujete sa do jej nadčasovosti. Jej tvary, materiály a farby čerpajú inšpiráciu z postindustriálneho dizajnu. K dispozícii je aj v bezúchytkovom systéme alebo s úchytkami. Dáva vám možnosť prispôsobiť si kuchyňu podľa vašich predstáv.

Dvierka KYRA možnosti výberu dvierok

KYRA FRAME

Sortiment modelu Kyra sa rozširuje o novú rámovú verziu dvierok. KYRA FRAME je k dispozícii v nasledujúcich štýloch: NECK bez úchytiek, BRIDGE s úchytkami a Vintage. Dajte svojej kuchyni a obývačke výrazný štýl kombináciou rámových dvierok s bezrámovými dvierkami, ktoré sú k dispozícii v rovnakých povrchových úpravách a farbách.

Dvierka KYRA FRAME možnosti výberu dvierok

MYA

Mya predstavuje moderný pohľad na tradičné kuchyne. Každá kompozícia je výnimočná a modelová rada umožňuje vyskladanie kuchyne priamo na mieru.

Dvierka MYA možnosti výberu dvierok

REWIND

Rewind je model kuchyne inšpirovaný úspešnými 80. rokmi. Vyznačuje sa neobmedzenou modularitou spojenou s funkčnosťou nových prvkov a príslušenstva. Široká škála povrchových úprav a farieb vám umožňuje prispôsobiť si kuchyňu svojím originálnym predstavám.

Dvierka REWIND možnosti výberu dvierok

SELMA

Selma má veľmi moderný dizajn: čisté línie, jaseň s priznanou textúrou a lakované povrchy v decentných farbách, krásne tvarované dvierka, ktoré sú stelesnením dokonalosti. Selma má jedinečná svojím dizajnom a vynikajúcu kvalitou, ktorá je citeľná v každom detaile.


Dvierka SELMA možnosti výberu dvierok