CONTEMPO

Contempo je romantická a rafinovaná kuchyňa, je navrhnutá tak, aby vyhovovala každému priestoru a všetkým potrebám. Minulosť a súčasnosť sa spájajú s dokonalou zmesou tradície a inovácií.

Dvierka CONTEMPO možnosti výberu dvierok

AUREA

Klasika z hľadiska zloženia, farieb a povrchových úprav. Vitajte v dokonalom malom svete. Dvierka s výplňou, ktoré majú úpravu tabuľovou farbou, na ktorú môžete zapisovať všetko, čo sa vám napadne. Toto je kuchyňa, kde môžete variť, jesť, chatovať ... a písať!

Dvierka AUREA možnosti výberu dvierok

ELIN

Elin dokáže vytvoriť dokonalý a originálny štýl tak, aby zostala súčasnou. Má ušľachtilý a rafinovaný vzhľad, ktorý podčiarkujú odtiene bielej v lesklom prevedení.

Dvierka ELIN možnosti výberu dvierok

IRIS

Táto kuchyňa sa vracia k typicky klasickému dizajnu. Spodné skrinky s dvierkami zo šedého lakovaného jaseňa, vysoké skrine a horné skrinky s dvierkami z lakovaného jaseňa vo farbe kamélia.

Dvierka IRIS možnosti výberu dvierok

MALIN

Model Malin symbolizuje návrat k pôvodnej kráse nábytku. Podčiarkuje ju použitím klasických materiálov na dvierkach. Dodáva sa v dvoch farbách gaštan a na bielo morené dvierka s priznanou textúrou dreva.

Dvierka MALIN možnosti výberu dvierok

OPRAH

Dokonalá rovnováha medzi klasickým štýlom a ultramodernou funkčnosťou. Dokonale prepracovaný jemný dizajn poskytuje jedinečný dotyk prvotriednosti. Elegantný kontrast medzi masívnym drevom moreným na antickú bielu a dreva moreného do farby orecha.

Dvierka OPRAH možnosti výberu dvierok

RAILA

Raila je tradičná aj moderná. Spodné skrinky a vysoké skrine majú jaseňové dvierka lakované na šedú popolavú farbu, zatiaľ čo horné skrinky majú jaseňové dvierka lakované do farby bielej kamélie.

Dvierka RAILA možnosti výberu dvierok