PROVENZA

Náš nový model Provence obnovuje vintage štýl a poskytuje širokú škálu kreatívnych riešení s nádychom  súčasnosti. Skvostné drevené dvere s masívnymi alebo roštovými výplňami, jemné detaily a starostlivo vybrané doplnky dávajú kolekcii štýl, ktorý oplýva krásou aj kvalitou. Drevo bolo upravené lakom, ktorý uzavrie póry a dodá dvierkam Shabby efekt, vďaka ktorému je neodolateľne očarujúce.

Dvierka PROVENZA možnosti výberu dvierok

ANITA

V kuchyni Anita sa spájajú falošné steny a starožitný kartáčovaný gaštan. Čelá skriniek s hrúbkou 32 mm majú hladkú výplň a doskový rám doplnený falošnými klincami blízko rohov. Krásu gaštanu umocňuje striedanie textúry - vertikálna pre výplň dvierok a striedajúca sa pre rám - toto vytvára zmysel pre rôznorodosť, ktorá je umocnená kefovanou povrchovou úpravou. Anita evokuje príťažlivú minulosť, ktorá pretrváva u všetkých tých, ktorí si vyberú jej jednoduchosť a krásu.


Dvierka ANITA možnosti výberu dvierok

BEATRICE

Beatrice je stelesnením romantickej kuchyne. Topoľové dvierka  majú v strede ozdobné lišty, ktorých krásu podčiarkuje patina a sú umocnené umelými klincami umiestnenými v rohoch. Kombináciou starého orecha a striekaných dvierok navodzuje atmosféru starých vidieckych sídiel.


Dvierka BEATRICE možnosti výberu dvierok

ELENA

Elena kombinuje opäť falošné steny s masívnymi jaseňovými dvierkami a vytvára dojem vidieckej kuchyne. Okrem mimoriadne hrubých dvierok so zvýšenými vertikálnymi lamelami, je krása dreva umocnená vyfrézovanou úchytkou do rámu a príťažlivým antickým povrchom, ktorý zvýrazňuje kresbu dreva. V kuchyni Elena nájdete aj presklené dvierka so zasklievacími lištami, ktoré keď doplníte dvierkami s mriežkovanou výplňou, dosiahnete neopakovateľnú príchuť minulosti.


Dvierka ELENA možnosti výberu dvierok

LUISA

Luisa je klasická kuchyňa s dvierkami z masívneho jaseňa. Rám dvierok je spájaný pod 45 ° uhlom a stredová výplň má horizontálne lamely. Farby sú inšpirované ročnými obdobiami: hnedá farba starého orecha pripomína jeseň, rustikálna biela evokuje zasneženú zimnú scenériu, farba PLASTERED pripomínajú slnečnú letnú krajinu a CLAY pripomína vôňu a sviežosť jari. Výnimočné remeselné spracovanie je zrejmé z detailov, vďaka ktorým je Luisa ideálnou kuchyňou pre tých, ktorí majú radi tradíciu a autentický štýl minulosti.

Dvierka LUISA možnosti výberu dvierok

ONELIA

Onelia, klasika Borgo Antico, má výplň aj rám dvierok z masívneho jaseňa. Striekané dvierka a orechové dvierka  ponúkajú farebné kombinácie v príjemných teplých tónoch. Táto kombinácia bude vždy nadčasová.

Dvierka ONELIA možnosti výberu dvierok

REBECCA

Kuchyňa s klasickou dušou v murovanom prevedení a s moderným vzhľadom. Rebecca má dubové dyhované hladké dvierka hrúbky 24 mm. Dokáže vytvoriť bohaté a nápadité kompozície, ktoré oživujú umenie starých majstrov.

Dvierka REBECCA možnosti výberu dvierok